Anasayfa » Blog » 2022’de Vizyona Girecek Filmler

2022’de Vizyona Girecek Filmler

  Beyaz perde her sene farklı konularda aldığı filmleri ile kapılarını sinemaseverlere açmaktadır. Meraklılarının dört gözle beklediği filmler 2022 yılında beyazperdede yerini almaktadır.

  7 OCAK 2022 Paralell Mothers

  Penolope Cruz’un başrollünü paylaştığı filmin konusu aynı anda doğum yapan iki annenin hayatlarının paralel şekilde ilerlemesini anlatmaktadır. Film 70 Ocak itibari ile izleyicisiyle buluşacaktır.

  Scream 5

  Filmin oyuncuları Courtney Cox, Neve Campbell , Roger L. Jackson, David Arquette, Melissa Barrera ve Marley Shelton paylaşmaktadır. Amerikan slasher filmi olarak geçmektedir film.

  The 355 14 OCAK 2022

  Jessica Chastain, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Diane Kruger, Lupita Nyong’o ve Bingbing Fan’in başrol olarak yer aldığı filmim konusu uluslararası ajanların maceralarını konu almaktadır. Ajanlar dünya için tehdit oluşturan ölümcül silahın peşine düşmüşlerdir.

  Cyrano 14 OCAK 2022

  Burnu büyük olarak tanınan Cyrano de Bergerac Roxane adından bir kıza aşık olur fakat utancından dolayı kıza bir türlü açılamamaktadır. Christian da Roxane âşık olmuştur ve aralarını yapması için Cyrano yardım ister.

  21 OCAK 2022 Morbius

  Tedavisi bulunmayan bir kan hastalıpını Morbius deneysel olarak tedavi etmeye çalışmaktadır., Elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile hastalığı iyileştirmeye çalışmaktadır. Deneyler sonucu vampire dönüşen Morbius hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Film bu süreci konu almaktadır.

  21 OCAK 2022 A Hero

  Rahim ödeyemediği bir borç yüzünden hapse girer alacaklısına parayı vermesi için 2 gün serbest kalan rahim planladığı hiçbir şeye uyamaz.

  4 ŞUBAT 2022 Kürtaj

  Film 1963 yılında Fransa’da geçmektedir. Okul hayatı başarılı olan Anne bir anda hamile olması ile hayatı değişmektedir. O dönemlerde kürtajın yasak olması ile birlikte pek çok sıkıntı yaşamaktadır. Filmin konusu hamile olan Anne ‘nin yaşadıklarını ele almaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir