Konya Kombi Servisi

Konya kombi servisi olarak, bakım, arıza tespit ve onarım konularında uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. İl merkezi ve ilçelere dair gezici servisimizle belirlenen gün ve saat diliminde hizmet vermeye hazırız. Özel servis hizmetimiz, her marka kombi için geçerlidir. Kombinizin ekranında herhangi bir arıza kodu mevcutsa, cihazınız çalışmıyorsa, performansından memnun değilseniz, bu gibi tüm durumlar için bizlere ulaşabilirsiniz.

0537 337 50 91


Tıkla Ara

Konya Kombi Servisi Beta Kombi Servisi, kombi arızalarını gideriyor. Ayrıca kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Teknik ekibimiz tüm işlemleri sürecin başından sonuna kadar eksiksiz bir şekilde yürütmektedir. İşini severek yapan ve bu hususta tüm hizmetleri doğru bir şekilde sunan ekip arkadaşlarımız her an siz değerli Konya halkının hizmetindedir.

Konya’nın hangi ilçesinde olursanız olun hemen bizi arayın, kombinize en doğru bakımı yapalım! Bizi aradığınız zaman ekibimiz arıza talebinize anında cevap vererek en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir.

Konya Kombi Servisi kombi tamiri ve kombi bakımı yaparak kış ve yaz aylarında en iyi kombi hizmetini verir.

Konya Kombi Servisi kış ve yaz aylarında kombi sorunu yaşamamanız için kombinizi tamir eder. Ayrıca kombi bakımınızı yapar. Kısacası 4 mevsim hizmet veren servisimiz, sıcak su ve ısınma kesintisi yaşamamanız adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz Selçuklu, Karatay, Meram başta olmak üzere tüm Konya ilçelerinde size hizmet verebilir.

Arçelik, Beko, Bosch, DemirDöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Airfel, Alarko, Auer, Baxi, Protherm, E.C.A, Viessmann başta olmak üzere tüm marka kombileri tamir edebiliriz.

Kombi Tamiri

Kombi tamiri yaparak kombinizi kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Kombi Servisi

Kombi Servisi ile kombinizi verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı ile kombinizi tasarruflu, bozulmaya dayanıklı hale getiriyoruz.

Konya Kombi Servisi – 0537 337 50 91

Konya’nın her neresinde olursanız olun, servis numaramız aracılığıyla servis talebinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine özel servisimiz bulunmaktadır. Bakım, tamir, montaj gibi tüm taleplere yerinde hizmet veriyoruz. Hangi gün – saat diliminde müsaitseniz, belirlediğiniz zaman diliminde adresinize ulaşıyoruz. Teknik ekibimiz, titiz bir şekilde talepte bulunduğunuz konu ya da konulara yönelik olarak sizlere hizmet verecektir. Personellerimizin tamamı alanında uzman, gerekli eğitimlerden geçmiş ve yeterli tecrübesi bulunan kişilerden oluşmaktadır. Konya kombi servisi aracılığıyla dört mevsim teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis talepleri genellikle bakım, tamir, montaj gibi konularda olmaktadır. Tarafınıza sunulacak servis hizmeti tamamıyla size özeldir. Servis süresi ise, temin etmek istediğiniz hizmetin boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Beta kombi servisi olarak amacımız, en kısa süre içerisinde, baştan sona titiz bir şekilde servis hizmetini tamamlamaktır. Hangi konuda hizmet almak istiyorsunuz? Adres bilgileriniz nedir? Bu gibi bilgileri iletmeniz ardından servis kaydınız oluşturulmaktadır.

Konya Kombi Bakımı Servisi

Her marka kombi için, Konya kombi bakımı servisi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Cihazınız hangi marka olursa olsun bakım işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknolojik ürünler arasında en çok bakım duyan cihazlardan bir tanesi de kombilerdir. Bakımı yapılmayan kombilerde arıza durumu daha sık meydana gelebilir. Bunun yanı sıra kombi bakımının pek çok avantajı da bulunmaktadır. Cihazınızın çalışma performansı iyileşebilir. Doğalgaz faturanızda düşüşler meydana gelebilir. İleride karşılaşacağınız problemlerin önceden önüne geçebilirsiniz. Bu gibi çok yönlü faydası bulunmaktadır.

Konya kombi bakımı esnasında cihazınız teknik personelimiz tarafından detaylı olarak incelenir. Mevcut yıpranma durumuna bakılır. Bağlantı kablolarının ve diğer unsurların kontrolü sağlanır. Şayet herhangi bir problem mevcutsa cihaz sahibi uyarılır. Gaz bağlantıları kontrol edilir, bir gaz kaçağı var mı yok mu bakılır. Bakım esnasında kombi içerisinde yer alan filtrelerin de temizliği yapılır. Bu durum yakıt tasarrufuna katkı sağlar. Bakım hizmetlerinin baştan sona titiz bir şekilde yürütülmesi son derece önemlidir. Beta kombi bakım servisi olarak teknik personellerimizin bu konuda son derece tecrübeli olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Konya Kombi Arıza Onarım Servisi

Konya kombi servisi olarak, arıza onarım konusunda teknik ekibimizle profesyonel hizmet sunmaktayız. Günümüzde aktif olarak tüketiciler tarafından kullanılan onlarca farklı kombi markası bulunmaktadır. Genel olarak kombi arızaları kullanıcı hataları nedeniyle veya aniden meydana gelebiliyor. Herhangi bir hatayla karşılaştığınızda sorunun çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz adresinize ulaşarak öncelikle sorunun kaynağını saptar. Herhangi bir cihaz arızalanmış mı? Sorun neyden kaynaklanıyor? Gibi sorulara cevap verilir. İlgili cevabın ardından gerekli adımlar atılarak cihazınızı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanız sağlanır. Kullanmış olduğunuz kombinin markası ya da modeli her ne olursa olsun arıza onarımı konusunda hizmet vermekteyiz. Konya kombi arıza tespit ve onarımı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Konya Kombi Montajı Servisi

Eski kombinizi yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Satın almış olduğunuz kombi markası her ne olursa olsun Konya kombi montajı servisimiz aracılığıyla hizmet alabilirsiniz. Bir kombi, çok sayıda farklı bağlantı noktası aracılığıyla monte edilmektedir. Bu bağlantıların nasıl yapılacağına yönelik bilginiz yoksa cihaz montajını tamamlamanız mümkün olmayacaktır. Kombi montajı işlemi baştan sona titizlik gerektirir. Teknik personelimiz, bu konuda yeterli bilgiye sahiptir. Montaj hizmetlerimizden güvenle faydalanabilmek için servis numaramız aracılığıyla randevu oluşturmak çok kolay.

Konya Kombi Servisi Fiyatları Ne Kadar?

Servis talebinde bulunmak isteyen vatandaşlarımız, Konya kombi servisi fiyatlarını merak ediyor. Fiyatların ne kadar olduğu sorusu tarafımıza sıklıkla yöneltiliyor. Servis fiyatları , almak istediğiniz hizmetin boyutuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin kombi arıza onarımı konusunda hizmet almak istediğinizi varsayalım. Şayet cihazınız içerisinde önemli bir parça arızalandıysa fiyat standart bir hizmete göre daha yüksek olur. Ancak arızanın boyutu düşükse bu durumda fiyat daha makul olacaktır. Bunun yanı sıra kombi bakım ve kombi montaj fiyatları nispeten daha uygundur. Fiyat bilgisi alabilmek adına Konya kombi servis numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.